אודות

שלום!

אבנר גדיש הוא שמי, וזה אני

שמי אבנר גדיש. אני צלם ועורך וידאו, צלם סטילס, גרפיקאי, מעצב מצגות ומעצב לאינטרנט. אני גם רושם, מאייר ומצייר, ונותן ייעוץ טכני, מדריך ומלמד בכל התחומים הללו – ובכל הנושאים יש לי שנים ארוכות של ניסיון.

טוב, אז מה כל זה אומר בעצם?

מה אוכל לעשות למענכם? יש לי תשובה קצרה ותשובה ארוכה…

תשובה קצרה:

היום, תוכן טוב מוביל לעסקים טובים. אני מייצר תוכן טוב ואיכותי לכם ולעסקיכם, ובונה תשתית אפקטיבית להעברת התוכן אל הלקוחות שלכם. זהו, פשוט מאוד.

יש גם תשובה ארוכה:

אתחיל מהסוף: קיראו את מה שכתוב כאן, ואז שוטטו ברחבי האתר, וראו את סוגי התוכן שאני יודע ליצור, ואת התשתיות איתן ניתן להעביר את התוכן ללקוחות שלכם, קיימים ועתידיים. וקחו בחשבון, שאתר כמו שלי הוא אחד מהתשתיות הללו.

בעצם, אתם יכולים כבר עכשיו לשוטט באתר. אני אחכה כאן בשבילכם.

הנה הדברים אותם אני יכול לעשות עבורכם: ייצור תוכן מגוון – סטילס, וידאו ומוצרי דפוס – ויצרת תשתיותלהעברת התוכן הזה ללקוחות שלכם: דפי פייסבוק, אתרי אינטרנט, ערוצי סטילס וערוצי וידאו, ובניית מהלכי שיווק מתאמים לצרכים שלכם.

 

שולחן העבודה שלי
שולחן העבודה שלי

אני צלם סטילס, צלם ועורך וידאו, גרפיקאי, בונה מצגות והדרכות ובונה תשתיות – דפי פייסבוק, אתרי אינטרנט, ערוצי וידאו וערוצים חברתיים. יש לי גם כישרון כתיבה מלידה (גנים משפחתיים בתור בן לאבא עתונאי, קופירייטר ומנהל קריאטיבי). אני גם מאייר, מצייר ורושם – מה שתמיד יכול לעזור במיוחד אם אתם או עסקיכם הם אומנתיים.

יש לי גם ידע וניסיון בתחומים טכניים מגוונים, העוזר לי מאוד בהבנה של תהליכים תשתיתיים ובבנייתם, ובשילוב כל סוגי המדיה ביחד. יש לי גם ניסיון רב בתחומי השרות, התמיכה וההדרכה, כך שאוכל לא רק ליצור עבורם תוכן ותשתית, אלא גם להסביר לכם איך דברים עובדים וללמד אתכם איך להפעיל הכל.

לסיכום: אני שולט במגוון רחב של תחומים – הן יצרתיים, הן טכניים והן שרותיים – ולכן יכול לתת לכם פתרון מלא לצרכים הקריאטיביים שלכם.

אז מה עושים עכשיו?

עיברו באתר הזה, ראו את תיק העבודות, קיראו על השרותים השונים אותם אני מספק – ואז צרו איתי קשר ואשמח לשרתכם!