גדיש דוט קום – תוכן חזותי איכותי!

מה זה ״ תוכן חזותי איכותי ״?

פנו לעצמכם שלוש וחצי דקות, וצפו בסרטון הזה, המסביר מהו תוכן חזותי איכותי :

אם יש לכם מוצר או שרות למכור, או מסר להעביר – או אם אתם סתם רוצים לזכות בחשיפה מוגברת – אתם צריכים תוכן חזותי איכותי. עשו ניסיון עם 3 שלבים:

1. כיתבו פוסט בדף הפייסבוק שלכם, על מוצר, שרות או מסר שלכם – משהו מנוסח הייטב עם מסר ברור וכן הלאה.

2. לאחר כמה ימים, פרסמו את אותו פוסט בדיוק, רק בליווי תמונה כלשהי הקשורה לתוכן הפוסט. אפילו תמונה מסמארטפון – לא משנה מאיפוא, העיקר שתהיה תמונה ושתהיה רלוונטית.

3. לאחר עוד יום-יומיים, פרסמו שוב את אותו פוסט בדיוק – רק שהפעם עם סרטון וידאו רלוונטי. ושוב, הוא יכול להיות מצולם אפילו מסמארטפון.

לאחר כמה ימים בידקו את התגובות, הלייקים, השיתופים – את המעורבות – לכל אחד משלושת הפוסטים. התוצאות יהיו פשוטות מאוד:
הפוסט עם התמונה יקבל יותר מערובות מהפוסט עם הטקסט בלבד.
הפוסט עם הוידאו יקבל עוד יותר מעורבות – וברוב המקרים הרבה, הרבה יותר מעורבות.

יש לכך שתי סיבות:

1. פוסט טקסטואלי עובד על יכולת הקריאה בלבד, ומחייב שימוש בדימיון ובמחשבה מצידו של הקורא. פוסט עם תמונה לא מחייב דימיון אבל עובד ישירות על חוש הראייה – אבל עדיין צריך להבין מה כתוב בפוסט, למשל להבין מהמחיר המוצר או השרות. פוסט עם וידאו עוקף בקלילות את המוח ומגיע ישירות לשני חושים – ראייה ושמיעה. הצופה לא צריך להפעיל את המוח בכלל!

האם אתם רוצים שהלקוח שלכם יתחיל להפעיל את המוח ולשאול שאלות קשות? או שאתם רוצים שהוא יסתכל, יאמר ״ואוו״ וישכונע מייד?

2. סיבה שנייה היא שכל החשודים המיידים – פייסבוק, גוגל, וכו׳ – מקדמות פוסטים עם תמונות יותר מפוסטים עם צילומים, ואלו עם וידאו אפילו עוד יותר: אם תשימו תמונה, היא תגיע ליותר אנשים מאשר טקטס, ואם תשימו וידאו, אפילו עוד יותר (ולרוב בהפרש בולט).

אתם מבינים? פוסט טקסטואלי עובד רק על המוח. פוסט עם תמונה עובד על המוח ועל חוש אחד, ומקודם אקטיבית, בלי שתעשו כלום. פוסט עם וידאו עוקף את המוח ועובד ישירות על שני חושים – ולא רק שהוא מקודם אקטיבית, אלא מקודם אגרסיבית, באופן מאוד פעיל – ושוב, בלי מאמץ מבחינתכם!

אבל יש בעיה:

יש בעיה בכל זה – כולם עושים זאת. כולם משתמשים בתמונות ובוידאו על מנת לקדם את המוצר, השרות או המסר שלהם. וזה כולל גם את המתחרים שלכם – וגם סתם אנשים עם סרטונים על ילדים מתוקים וחתולים חמודים.

כל אלו יוצרים רעש חזותי ומציפים את הסביבה בתוכן. למה שישימו לב אליכם ולא למתחרים שלכם – או לסרטון הויראלי עם החתול המעצבן? מה יש בכם שאין באחרים? למה מי אתם בכלל? עיזבו אותי ותנו לצפות בסרטון הזה עם הילד שמקיא – זה הרבה יותר מעניין! ואגב, למתחרה שלכם יש מוצר יותר טוב במחיר יותר זול!

איך מתגברים על זה? איך מגיעים ליותר קהל, יותר לקוחות ויותר פרנסה?
איך מגיעים ליותר חשיפה – יותר ממה שיש לכם היום, ויותר ממה שיש למתחרים שלכם?

תוכן חזותי איכותי!

כדי להגיע ליותר חשיפה, צריך שלושה דברים:

  1. תוכן מקורי ואישי;

  2. איכות גבוהה;

  3. סגנון ייחודי;

אתם גם צריכים מישהו שיעזור לכם להגיע לאלה – וכאן אני נכנס לתמונה.

וזהו להפעם – המשך יבוא מחר!